Göktürk Merkez Mah. Göktürk Cad. B-Blok Kemer Art Apt. No:3/A Eyüpsultan/İstanbul

info@acgroupyatirim.com
+90 532 415 67 27

Girimçi,
Yenilikçi &
Öncüyüz.

Misyonumuz
İnsana ve bilgiye önem veren, teknolojiyi kültürel dokumuza uygun olarak kullanan, insan odaklı yapılar ve hizmetler üreterek, ahenkli, dengeli ve yaşanabilir bir dünyaya katkıda bulunmaktır.
Vizyonumuz
Rekabetçi bir dünyada ülkemizin gücüne destek vermek, bu amaçla alanımızla ilgili bilimsel, araştırmacı, yenilikçi yönlerimizi geliştirmek, kaliteli insan kaynağımızla sektörde öncü ve ufuk açıcı lider bir kuruluş olmaktır.
AC Group

Hakkımızda.

Firmamız, Mimarlık, İnşaat, Proje Yönetimi, Yatırım Danışmanlığı, Medikal & Sağlık  gibi farklı sektörlere adını yazdırarak başarılı işler ortaya koyan AC Group dürüstlük, güvenilirlik ve iş ahlakı prensiplerine dayanarak öncü olmayı ilke edinmiştir.

Müşterinin ve pazarın ihtiyacını anlayıp uygun ve kalıcı çözümler üreterek ülke ekonomisine katkı  sağlama yolunda çalışmalara imza atmaktadır. Çalışmalarını da çevresel ve toplumsal zarardan kaçınarak fayda sağlama bilinciyle ilerletmektedir.Müşteri odaklı çalışmaları, dinamik ekibi ve yüksek marka kalitesi ile hizmetlerini sürdürmektedir.
 

Sorularınız Hakkında Uzmanlarımızla
İletişime Geçin!